MAGIA ŚLUBU | fotorelacja z pokazu

Możemy zaprezentować już kilka zdjęć ze spotkania z „Magią Ślubu”. Dziękujemy wszystkim za przybycie! My staraliśmy się uwiecznić dla Was ten pokaz i osobiście bardzo nam się podobało. Piotrek Marzec pokazał nam jak fascynujący jest jego zawód. Z pasją opowiadał o sztuce doboru kwiatów i ich układaniu. Uczennice ZDZ wspaniale wykonały makijaż i fryzury ślubne. Modelki wyglądały zjawiskowo, prezentując piękne suknie ślubne zaprojektowane i uszyte przez Pracownię „I love you” Joli Typiak. Nasze zdjęcia można było oglądać w trakcie całego spotkania na telebimie. Dostępne były również nasze albumy. Pokaz umilił występ Łukasza i Tomka z zespołu FEELING BAND. Piękne klimatyczne wnętrze hotelu „Carskie Koszary”,  nadało temu wydarzeniu odpowiedni wyraz.
I chyba nie uwierzycie, że to wszystko dzięki całkowitemu zbiegowi okoliczności. Spotkała się nas grupka pasjonatów, dążących do perfekcji – każdy w swojej dziedzinie. I w ciągu niecałych dwóch tygodni udało nam się przygotować wspólny pokaz. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w tym przedsięwzięciu!
My w szczególności chcieliśmy gorąco podziękować za ogromny wkład w przygotowania i nieprzespane noce  Łukaszowi Zwolanowi oraz za wielkie zaangażowanie –  Kasi Borodziuk z hotelu „Carskie Koszary”, Bogdanowi Nowakowi z Dziennika Wschodniego, Łukaszowi Kot z Katolickiego Radia Zamość. Dziękujemy Kochani!

http://www.mmzamosc.pl/artykul/magia-slubu-w-carskich-koszarach-fotorelacja-303966.html

Your email is never published or shared.

Back to Top Contact Me Share on Facebook Tweet this Post Email to a Friend